Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 3.14/5 - 7 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[Şikayet Et] MODLAR KOMİKSİNİZ .D
merhabalar ben samet
dolandırıcı forum ekibi...
Şimdi arkadaşlar olay şöyle oyun modları item satmakdan oyunda soruşturma yemiştir normalde herkes bilir her oyunda bu böyledir modların item satışı kesinlikle ve kesinlikle yasakdır fakat bu adamlar yasağı dinlemeyi geç oyunda kendi çarlarından yazı geçiyorlardı item listesi atıyorlardı acaba bu rahatlık nerdendi...
Gm bölümüne defalarca konu açtım geri dönüş alamadım acaba neden ?
En son 337 firmasının desteklerine mailledim olanları ve ertesi gün baktımki biz yorulduk bırakıyoruz nurolll sen item satmakdan işini bırakan adamsın neye yoruluyorsun kardeş zor mu geldi oturduğun yerden hesabına para gelmesi.ddd
Siz item satmakdan banlamakdan başka insanları oyundan soğutmakdan başka ne yaptınz ki yorulcaksınız..
Öğrendim ki bu işin içinde sadece bir kişi yok komple forum yönetimi modlar var item satışlarına izin veriyor ve bu parayıda aralarında bölüşüyorlar..
Oyunda hiçbir zaman yükleme veya harcamaya efsun 3 lvl gelmedi fakat görün ki herkes efsun 5 ve bu modda 1000000 lerce efsun var nerden bulabilir ki gm bölümüyle alakalı item kaçırıldğını düşünüyorum düşünün 50 tanesi 100 tl ve efsun fullemek için tek oyuncuya 200 tane lazım ve 400 oyuncuya sattı en az düşünün hesap edin kp satışları silah satışları çizim satışları 2 ayda topladıkları para 300 bin üstü ee tertemiz oturdukları yerden para değil mi ? Aldığı maaş 2 bin tl adam burda ayda 100 milyar para alıyor.. Ve buna izin veriliyor .d
Daha görmediğiniz itemlerde var sarı inciler tanesi 500 tl vs..
Bu modlar oyunun %70 ine oyunu bıraktırdı bu adamlar bırakınca aktifliği izleyin şimdi..
Emin olun 337 firmasını sakın küçümsemeyin o sattığınız item paralarının 40 katını tek tek hepinizden alıcaktır..
Yazık size aldığınız paralarla güzelce hakka girdiniz şimdi yaptığınızdan dolayı oyun halkından özür diliceğinize hala veda diyerek üzüntü duygusallık yapıyorsunuz.ddd

haaa buu arada nurolll hakkında yediğin soruşturma dolasıyla çinde bulursan kendini çin seddini gezmeyi unutma kardeşim bol bol gez resim çekin Smile

bundan sonra dünyanın sonuna kadar gitsende bu oyunun yanından geçemiceksin Smile
[Resim: giphy.gif]
Kral sakin ol naptın ya
özür dilerim asya hanım bir an sinirlendim ghölfghfghfghf
[Resim: giphy.gif]
Sad(((((((((((
Acaba bugları felan geliştirici ekibe cidden yolluyorlarmıydı çünkü hiçbiri düzeltilmedi
mod: not stonks
[Resim: giphy.webp]
(10-05-2019, 05:45 PM)kralxx24 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Acaba bugları felan geliştirici ekibe cidden yolluyorlarmıydı çünkü hiçbiri düzeltilmedi
Bug falan geç onları kardeşim item alcam de direk ilgilenirler

Bu adamlar yüzünden kimse oyuna yükleme yapmadı 1500 tl yüklemeye verilen item bu adamda 100 tl bitirdiler oyunu.....
.dddddddddddddddd
Samet bu yazıyı yazarken nasıl bir ruh haline sahiptin okurken gözüm kanadı 15 tane imla hatası buldum Big Grin
5.satıra baktım imla hatası yok Umut bey.TDK in the mission
[Resim: tumblr_podjqojcZF1v791ndo2_500.gifv]

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi