Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 3/5 - 2 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[Sorgulama] SÜRÜM
Benim anlamadığım şuanki sürümden aldığı gelir yeterli gelmeyip aylık şu kadar ödeme yapılması gerektiğini söylüyorlar ? Oyundaki %70 lik kısımın herşeyi full oldu zaten. Daha oyuna para çeken kişiler oyuna para çekmez. Buna nispeten oyunda sürüm atlamaz.  Yetkililerin USD cinsi para istemesi TL karşısında 5 kat fazla ödeme demek. Bunları düşünerek oyuncular için oyunun devamlılığı için sürüm atlatılması gerekiyor.
[Resim: giphy.gif]
bu hususta haklısın oyun şuan saçma bi durumda sürüm atlamak için para lazım fakat para atacak oyuncu kalmadı sürümü fullediği için ama sürüm atlaması için para istiyorlar oyun bu sürümde kalacak büyük ihtimal ama birden çok fazla özellik eklemeyi deneyip para atmaya yöneltici etkinlikler yaparlar o zaman durum değişir bunlar reform yapacaz yok etkinlikler değişecek falan filan dediler çarşamba ya da perşembe gününe kadar ne zaman sınırlıda bişey vardı ne de takas etkinliğinde aslında sorun çinlilerde değil Türk firmada adamlar umursamıyor Türklere bişey verirsen bu duruma geliyor genelde adama nur ol oyunu soydu diyorum provokasyon yaptığımı iddia edip ban atıyor bunu bilmeyen yok sürüm istiyoz yine suçlu oluyoruz ümidini kes aga sürümden dolar bu durumdayken imkansız gibi bişey 2 tl falan olsa belki atlardı sürüm eskiden foruma konu açan açanaydı şimdi foruma konu açan da yok yaptıkları en iyi şey kavgaları bitirmek oldu bak herkes ümidini kesti kavga bile eden kalmadı teşekkürler Bombom Türkiye ♥ Big Grin
Merhaba,

Fazlası ile kupan çekip oyun yayıncısına ve TR sahibine bol bol para kazandırdığında sorun olmuyordu da şimdi bunun adı gereksinimleri karşılamamak olup yapılmıyor 1 seneden fazladır tık yok o zamanda mı aynıydı biraz düşünün bence daha sonra oyun TR sahibi para kazanmıyor deyin.
Etkinlik olduğunda güncel sunucuda da aynı etkinlik güncellemeye para da etkinlik mi bedava ?

Para kazanma sadece kupon yüklendiğinde mi oluyor yani ?
Sayfa popülerliği takibi giriş ve orada gezinip harcanan zamana göre Sayfa Hitinden de ödeme yapılmıyor mu ?
Form sayfası, oyun sayfası, Face sayfası , youtube sayfası ve oyundaki çet bölümü birbirinden bağımsız değil mi?
Bütün bunlardan bunların sahiplerine para ödenmiyor mu belirli koşullar karşılandığın da ki bu koşullar izleme - abone olma-yazışma -sayfaya bağlı kalma süresi gibi farklı olabilir.

Sonuca bakacak olursak her türlü kazandığını görürsünüz. Daha fazla kazanmak için masraf yapmazsın olur biter. Olduğu gibi

iyi günler.
(01-04-2020, 05:22 PM)SELÇUK NAS Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Merhaba,
...

Cringe
[Resim: relaxbabyxsmall.gif]
Söylediklerinizde haklısınız selçuk bey ama 40 bin usd kuralı yıllardır var yabancı sunucularda vs de var 2013-2014 zamanında 3 ayda bir sürüm geliyordu aktiflikten dolayı oyuna giriş hitinden alınan paralar TR deki yayıncı kuruluşa ait hesaba katılan kısım alınan e pin kısımıdır yani sen mtc vs gibi sitelerden alacaksın o aldığın paralar çinli kankilerimize gidecek o kısım onları ilgilendiriyor sürüm için gereken parayı oradan kazanmış oluyorlar genel geçer süreçte 40 bin usd yi falan geçmişizdir ama adamların bi kuralı bi hedefi var 3 ayda her ay 40 bin usd bunu yapamayan birçok ülkede oyun ya kapandı ya da sabit sürümde kaldı nur ol a para yediren arkadaşlar sayesinde de bu hale geldi oyun çünkü para oyun içerisinde dönmüyor git e pin al kp ile alışveriş yap asıl yapılması gereken bu'dur oyun sürüm atlayacaksa çar alıp satmayla atlamaz veya item satmayla atlamaz zamanında bunlar karakter ban sebebine kadar giden şeylerdi o yüzden oyun parası oyunda dönerdi şimdi önü açıldığı için gerke nur olun yaptıkları gerek şimdi devam ettirenler yüzünden bu sürüm yükselmez oyunda alışverişi kupon ile yapmayacaksak bu özellik neden var diye sorar insan sonuçta bu oyuna sürüm gelmiyorsa sebebi nur ol ve taklitçileridir boşuna sürüm konusu açmanıza gerek yok 40k dan 30k usd ye düştü bizim için ben mailimde oyuncular olarak çok istekli olduğumuzu bize yardımcı olmaları gerektiğini söylemiştim attığım mailde bunu biraz kaale alıp düşmüşler fiyatı fakat hala uğraşan birileri yok oyuna reklam da lazım vb şeyler de lazım bunlar zor şeyler tek ümidiniz doların düşmesinde olsun fakat önümüzde 2 kritik süreç olacak ve o arada daha da artış göstereceğini bekliyorum hayırlısı olsun oyun hakkında .
SİN E SÖYLEYİN ONDA PARA BOL ÖDESİN 40 BİN USD Yİ NE OLMUŞ :d :d
gerekli işlemleri yapsalardı onun yedi onda kalırdı ama ne yazik ki o itemler ve kuponlar kullanıcı hesaplarından silinmedi savaşlardaki abartılı yüksek sg li hesapla yüzünden bir çok kişi girmiyor bile normal değil mi.
O zaman ki hesaplara kredi yükleniyordu yanlışım yoksa belki hala aynıdır. Bir hesaptan her yeni açılan sunucuda hesap açılabildiğine göre sayfa üyeliğine yüklenen krediyi o her hesaba fazlası ile kupon olarak dönüştürme yapıldı. oyun onda ondan sonra kup alıp etkinlik yada eşya alımında kullan alanlarda yetkili diye rahat rahat aldı ( Tabi Emek ve zaman bir kupon harcayıp satış yapmak isteyenlere hem formdan hem oyundan güzelce ban ve engelleme atıllı dı) Bu işlemleri de saolsunlar her yeni gelen yetki sahibi devam ettirdi . Kendileri de yapmaya başladı Sonrada hiç bir şey yok normal.

Forma yada Gm bölümüne sorun yada şikayet yazınca bekle dur sonuç haksız ol ve işlem yapılmasın.
http://www.337.com sitesinin destek bölümünden yazdığında uzun sürse de sonuç alınıyor. Burdan kaç kişi şikayet yada hatalı işlem bildirdi ki çoğu oyuncu bilmiyor bile
Sonuç itibari ile kim ne derse desin her hangi bir şey değişeceğini sanmıyorum benim yazdığımı karşıya sunacak olan kişi ve kişiler iş birliği içinde olduğunda ben 100 yazacağım onlar 1 diyecek sürekli olan bu ; Daha sonra burda hayat yadi $ kalmayınca burdan referans alıp başka bir siteye geçecekler yani
(01-03-2020, 03:49 PM)bengu60 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Benim anlamadığım şuanki sürümden aldığı gelir yeterli gelmeyip aylık şu kadar ödeme yapılması gerektiğini söylüyorlar ? Oyundaki %70 lik kısımın herşeyi full oldu zaten. Daha oyuna para çeken kişiler oyuna para çekmez. Buna nispeten oyunda sürüm atlamaz.  Yetkililerin USD cinsi para istemesi TL karşısında 5 kat fazla ödeme demek. Bunları düşünerek oyuncular için oyunun devamlılığı için sürüm atlatılması gerekiyor.
bunu tartışmak sana mı düştü anasını götünden *
[Resim: giphy.webp]
(01-05-2020, 05:54 PM)SELÇUK NAS Adlı Kullanıcıdan Alıntı: gerekli işlemleri yapsalardı onun yedi onda kalırdı ama ne yazik ki o itemler ve kuponlar kullanıcı hesaplarından silinmedi savaşlardaki abartılı yüksek sg li hesapla yüzünden bir çok kişi girmiyor bile normal değil mi.
O zaman ki hesaplara kredi yükleniyordu yanlışım yoksa belki hala aynıdır. Bir hesaptan her yeni açılan sunucuda hesap açılabildiğine göre sayfa üyeliğine yüklenen krediyi o her hesaba fazlası ile kupon olarak dönüştürme yapıldı. oyun onda ondan sonra kup alıp etkinlik yada eşya alımında kullan alanlarda yetkili diye rahat rahat aldı ( Tabi Emek ve zaman bir kupon harcayıp satış yapmak isteyenlere hem formdan hem oyundan güzelce ban ve engelleme atıllı dı) Bu işlemleri de saolsunlar her yeni gelen yetki sahibi devam ettirdi . Kendileri de yapmaya başladı Sonrada hiç bir şey yok normal.

Forma yada Gm bölümüne sorun yada şikayet yazınca bekle dur sonuç haksız ol ve işlem yapılmasın.
http://www.337.com sitesinin destek bölümünden yazdığında uzun sürse de sonuç alınıyor. Burdan kaç kişi şikayet yada hatalı işlem bildirdi ki çoğu oyuncu bilmiyor bile
Sonuç itibari ile kim ne derse desin her hangi bir şey değişeceğini sanmıyorum benim yazdığımı karşıya sunacak olan kişi ve kişiler iş birliği içinde olduğunda ben 100 yazacağım onlar 1 diyecek sürekli olan bu ; Daha sonra burda hayat yadi $ kalmayınca burdan referans alıp başka bir siteye geçecekler yani

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi