Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 5/5 - 2 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[Sorgulama] Nevruz Etkinliği?
Merhaba,

S218-Reborn sunucusunda Nevruz Etkinliği gelecek mi ? Malum başlangıçta giriş etkinliği vardı. Etkinlik ortasında yeni server geldiği için sunucuda ki çoğu oyuncu, ben ve birliğimde ki çoğu arkadaşım sizlerden bir bilgilendirme bekliyoruz. 

Saygılarımla, ASALET BİRLİĞİ
Bütün sunucu olarak bu açıklamayı merakla bekliyoruz...
Etkinliğin ikinci gününde etkinlik yok oldu.Facebook ' tan yazdık geri gelecek dendi. Söylenenler havada kaldı sayın yöneticiler. Mağduruz.
Bende bunu çok merak ediyorum. Lütfen bizi bilgilendiriniz ve yardım ediniz. Bu etkinliğin gelmesi bizim işimize çok yarayacak. Sunucular arası girdiğimiz her birlik savaşında kaybediyoruz. Eğer düzgün bir etkinlik gelirse belki diğer sunuculardakilerle eşit olabiliriz.
218'e nevruz etkinliği gelsin ben de isterim 300k yüklemeye gürz seti ve yılan koyulmuş ama kp çekmeden emek kasmaya çalışanlar için güzel olur bir dahaki etkinlik 1 ay sonra falan gelecek gibi o zamana kadar beklemesinler (:
[Resim: 680877677942669312.gif?v=1]
iyi de beyler etkinlik bitti şuan diğer serverlerde
Aynen öyle
Telafi gelecek dendi denildiyle kaldı.
Merhaba

Yeni sunucu açıldığında Nevruz etkinliği aktifti ve bu etkinliğe yeni sunucunun dahil edilmesi mümkün değildi.
Yeni sunucuya Nevruz etkinliği yapılmayacaktır.Yeni sunucu gelecek festivallere diğer sunucularla birlikte katılacaktır.
Yeni sunucu için bu hafta içerisinde görev etkinlikleri düzenlenecektir.Bu görev etkinliklerine katılarak ekstra ödüller elde edebilirsiniz.
İyi oyunlar dileriz.

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi